Телевизор, LG 65UR762H3ZC, 65" Hospitality TV webOS, Slim Design, 4K Ultra HD (3,840 x 2,160), 400 nit, HDR 10 Pro, DVB-T2/C/S2, ?8 AI, HDR 10 PRO, webOS 25 ThinQ, 4K Upscaling, WiFi 6, Hotel Mode, USB Cloning, Bluetooth Sound Sync, Wi-Fi, HDMI2, CI, RJ45, RS-232C
Цена
с ДДС
В Наличност
Безплатна Доставка
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Размер на екрана, inch65" (165.10 cm)
Вид на екранаFlat
ТехнологияLED
Резолюция3840x2160
Smart функцияwebOS Smart TV
ТунерDVB-T2/C/S2
Аудио20W, AI Sound, AI Acoustic Tuning, LG Sound Sync
МрежаEthernet
Безжична мрежаWi-Fi Built in
BluetoothBluetooth
Изводи за свързване3 HDMI, 2 USB, 2 RF In, CI Slot, RS232C
Енергиен класG
Консумация, kWh/1000h111 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm145.4 x 5.7 x 83.8 cm
ЦвятBlack
VESA размер, mm300 x 300 mm
ДругиHDR10 Pro, HLG
Приложениеза дома
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Размер на екрана, inch65
ТехнологияLED
Резолюция3840x2160
Smart функцияДа
МрежаДа
BluetoothДа
Безжична мрежаДа
Консумация, kWh/1000h111
Енергиен класG
ПодкатегорияТелевизори 65"
ЦвятBlack
Приложениеза дома
Тегло27.50кг
АтрибутСтойност
Размер на екрана (inch)65
Резолюция4K UHD (3840x2160)
Smart TVДа
Честота на опресняване (Hz)60
HDMI портове (count)2
Операционна системаwebOS
HDR поддръжкаHDR10 Pro
Wi-FiДа
BluetoothДа
USB портове (count)2
Енергиен класE (SDR) / G (HDR)
VESA монтаж300x300
Тегло27.50кг
Телевизор LG 65UR762H3ZC 65" Hospitality – 4K Ultra HD с webOS 25 ThinQ
Ключови Предимства
Технически Спецификации
СпецификацииСтойност
Размер на екрана65" (164 cm)
Резолюция4K UHD (3840 x 2160)
Smart TVДа
Операционна системаwebOS 25 ThinQ
HDR поддръжкаHDR10 Pro
Честота на опресняване60 Hz
HDMI портове2
Wi-FiДа (WiFi 6)
BluetoothДа (Bluetooth 5.0)
ТунерDVB-T2/C/S2
VESA монтаж300 x 300 mm